19078. 404. Gelaufene Fernauktion Juwelen
1 400 HUF
0 HUF
Aranyozott ezüst (Ag) szív alakú medál, jelzett (Cristina Sterling), 3x2,5 cm, bruttó: 6,8 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert