2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Német kerámia söröskorsó ón fedéllel, Oberstdorf látképével díszítve, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 0,5 l, m: 15 cm