Gläser Zahl der Lose: 125
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2365474
11584
404
Glass-objects
Dekoratív üveg váza, kézzel festett, jelzés nélkül (ismeretlen magyar üvegművész alkotása), apró kopásnyomokkal, m: 25 cm
2375184
11585
404
Glass-objects
Antik kristály toalett szett. Parfümszóró, puderpuffni, olajtartó m: 21 cm. Hibátlan.
2497472
11586
404
Glass-objects
Kupa kisgyermekeket ábrázoló képekkel. Tejüveg XIX. sz. második fele. Kézzel festett, aranyozott, kopással. 15,5 cm 2497588
11587
404
Glass-objects
3 db üveg tölcsér 17 cm + gyógyszeres üveg. 15 cm 2497592
11588
404
Glass-objects
Légyfogó. Üveg. XIX. sz. Száján minimális hibák. m: 16 cm
2491616
11589
404
Glass-objects
Butlers üveg dekantáló, 1,5 l, hibátlan, eredeti dobozában, m: 24 cm 2495693
11590
404
Glass-objects
Rubin piros üveg váza. Fehér szegéllyel. Fújt, üvegszál díszítéssel, anyagában színezett. m: 29 cm
2495516
11591
404
3800
Glass-objects
Antik, kézzel festett jeges vödör. Ón, üveg. Kopott. m: 15 cm
2464966
11592
404
Glass-objects
Váza és kínáló tál. Kézzel festett, formába fújt üveg. Hibátlan m: 21 cm , d: 24 cm
2493436
11593
404
Glass-objects
Parádi kobaltkék üvegváza, zománc festett százszorszép dekorral, jelzés nélkül, kopott, m:
2493353
11594
404
Glass-objects
Haffler Jakab szikvízgyára feliratos szódás, szikvizes üveg. Hiányos, sérült. m: 30 cm 2492764
11595
404
Glass-objects
Nagyméretű konyakos pohár, hibátlan. m: 27 cm, d: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF