11071. 404. Gelaufene Fernauktion Keramiken
5 000 HUF
0 HUF
Ifj. Badár Balázs (1896-1972): Virágos fali dísztányér. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett (Mezőtúr, 1952), kis kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, d: 23cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras