11464. 404. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
Dísztányér, Ferdinand Georg Waldmüller: Az öröm színei festménye nyomatával. Matrizás porcelán, jelzett, kopott, d: 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert