Szarvas vadászkutyákkal. Kézzel festett porcelán, jelzett: GDR. 1970 k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Szarvas-vadaszkutyakkal-Kezzel-festett-porcelan-jelzett-GDR-1970-korul-Serulesekkel-m~II2493169
2493169
11467
404
Rufpreis:
6 000 HUF 15,92 EUR , 17,14 USD
Beschreibung: Szarvas vadászkutyákkal. Kézzel festett porcelán, jelzett: GDR. 1970 körül. Sérülésekkel. m: 21 cm
: karap_norbert