Wallendorf porcelán kínálótál, kopott, jelzett, m: 8 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/404/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Wallendorf-porcelan-kinalotal-kopott-jelzett-m-8-cm~II2495692
2495692
11484
404
Beschreibung: Wallendorf porcelán kínálótál, kopott, jelzett, m: 8 cm
: karap_norbert