17657.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., 1945, Anonymus, 495 p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval.