17448.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Goethe: Az ifjú Werther szenvedései. Ford.: Wildner Ödön. Bp., 1920, Rózsavölgyi és Társa. Daniel Chodowiecki képeivel illusztrálva. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.