17611.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Karl May: Der Weg nach Waterloo. Karl May's Gesammelte Werke. Dresden,én.,Karl May. Német nyelven. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, hiányzó címlappal, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.