17643.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 400 HUF
Kornis Gyula: Herczeg Ferenc Budapest, 1943, Új Idők Irodalmi Intézete R.-T. 370 p. + [1] p. + LXXXII t.: ill. Első kiadás. Herceg Ferenc. Szerkesztette: Kornis Gyula. Kiadói, sérült gerincű egészvászon kötésben