17465.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
900 HUF
Major-Zala Lajos: Leszámolás. München, 1984, Aurora Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.