17612.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerző. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a könyvtest szétvált sérült.