17631.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Simonyi Béla: A beszéd. Bp., 1942, Stephaneum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.