17463.
405. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
William Saroyan: Egy amerikai közlegény kalandjai. Ford.: Rácz György. Bp., 1947., Bibliotheca. A borító Csillag Vera munkája. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé foltos illusztrált papír védőborítóban.