Evlia Cselebi török világutazó magyarországi utazásai. 1660-1664. Bp., 1985, Gondolat, 622+2 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.