2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 1 t.+413+1 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval.