Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 208
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2499126
15085
405
Books: Travelling, Local History
Jávori Béla (szerk.): Kaposvár szobrai. Kaposvár, 1978, Kaposvári Városi Tanács. Fekete-fehér képekkel, többek közt Medgyessy Ferenc, Schaár Erzsébet, Matzon Frigyes, Bors István köztéri szobraival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. 2500651
15086
405
Horvátország. Zágráb, 2006. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2500170
15087
405
2 db könyv - Pápai Miklós: Budai-hegyek útikalauz. Bp., 1956, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopottas állapot + Móricz Béla: Szemes - Lelle - Boglár. Bp., Panoráma. Kiadói papírkötés, jó állapotban. + Balatoni Kurír egy lapja
2503280
15088
405
Sas Péter - Veress Ferenc: A Szamos-parti Athén. Kolozsvár, 2003, Művelődés. Kiadói papírkötés.
2502285
15089
405
Kubassek János: Zanzibártól a Stefánia-tóig. Teleki Sámuel nyomában. Bp., 1989, Bembo. Kiadói papírkötés
2501037
15090
405
Radványi Kálmán: Cserkészúton Spanyolföldön. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1931, Révai. 206+1 p. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben. 2481179
15091
405
2482542
15092
405
Die Erbanung des Wiener Städtischen Gaswerkes. Im Auftrage des Herrn Bürgermeisters Dr. Karl Lueger berarbeitet. H.n., é.n. Német nyelven. Számos szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotóval illusztrálva. 4 db melléklettel (1 térkép, 3 építészeti tervrajz/alaprajz). Az 1901-ben, Bécsben kiadott kötet hasonmás kiadása. 2481171
15093
405
Vidos Dénes: Zalai olajos történetek. Zalaegerszeg, 1990., Magyar Olajipari Múzeum. Kiadói papírkötés.
2499452
15094
405
Vladimír Adamec-Radek Roubal: Magas-Tátra. Turistavezető. Bratislava, 1978, Sport. Kiadói kartonált papírkötés, térkép-melléklettel nélkül.
2501745
15095
405
Pereházy Károly: A városliget. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap. Diósy Antal akvarelljeivel és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2503929
15096
405
Kegyes Csaba: Az én Szamosújvárom. Bp., 2021. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF