800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
Csanádi-Nagyváradi-Winkler: A magyar repülés története. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé sérült, kissé kopottas állapotban.