10023. 405. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF
21
0 HUF
Kaveczky Ottó (?-?), működött a XX. elején: Téli havas táj, 1909. Olaj, vászon, jelzett. Keretben. 78×100 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf