10287. 405. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF
0 HUF
Kórusz József (1927-2010): Tihanyi táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (76/100), lap széle foltos, 29×39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert