28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Nagy Pál (?-?, nagybányai festőnövendék 1917-ben): Erdélyi táj rőzsehordóval, 1923. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fa keretben. 24x26,5 cm.