Sárkány Gyula (1887-1962): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~1/Sarkany-Gyula-1887-1962-Tajkep-Olaj-vaszon-jelzett-26x38cm~II2504084
2504084
10114
405
Beschreibung: Sárkány Gyula (1887-1962): Tájkép. Olaj, vászon, jelzett, 26x38cm
: nagy_andras