Boldizsár jelzéssel: Tengerparti vakáció. Olaj, vászon. 56,5x40 cm. De... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Boldizsar-jelzessel-Tengerparti-vakacio-Olaj-vaszon-56-5x40-cm-Dekorativ-fa-keretben~II2499614
2499614
10458
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Boldizsár jelzéssel: Tengerparti vakáció. Olaj, vászon. 56,5x40 cm. Dekoratív fa keretben.
: pelikán_kristóf