10484.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Bortnyik jelzéssel: Alakok. Olaj, műanyag applikáció, karton. Széleinél kissé sérült. 59x45 cm