10729.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Breznay József (1916-2012): Itatás. Rézkarc, papír. Jelzett. Sérült üvegezett keretben. 29x38cm