10461.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
23,87 EUR, 25,71 USD
Erdélyi M jelzéssel: Velence, Szent Márk tér. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 47,5x64,5 cm.