10415.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Jelzés nélkül: Erdő. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 50x60cm