10463.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
19,89 EUR, 21,43 USD
Jelzés nélkül: Fények. Olaj, vászon. 40×60 cm.