10596. 405. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
0 HUF
Jelzés nélkül: Munkások. Akvarell, ceruza, papír. Dekoratív, kissé kopott régi üvegezett keretben. 20x27,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf