10575.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Női akt. Olaj, vászon. 60x70 cm