10603.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Kiss L. jelzéssel: Valerio után, férfi portré. akvarell, papír, sérült üvegezett keretben, 21x15cm.