10502.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Lekéry jelzéssel: Fatörzs. Olaj, farost. Sérült fakeretben. 39x29cm