10567.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm