10580.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán park pálmafával. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 26x34,5 cm