Olvashatatlan jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, karton, dekoratív sé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/405/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Olvashatatlan-jelzessel-Orgonas-csendelet-Olaj-karton-dekorativ-serult-keretben-30x40cm~II2504630
2504630
10504
405
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, karton, dekoratív sérült keretben. 30x40cm
: pelikán_kristóf