10590.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Pasztell, papír, sérült. Üvegezett sérült keretben. 38x28cm