10448.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
39,79 EUR, 42,86 USD
Protivinsky jelzéssel: Női portré. Olaj, karton, sérült fa keretben, 36x31 cm