10506.
405. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Selmeczi-Trenovszki Mónika (1986-): Portré. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 50x20 cm