10807. 405. Gelaufene Fernauktion Stich
1 600 HUF
0 HUF
Úr és szolga találkozása egy építkezésnél, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22,5x28,5 cm, keret: 33x39 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf