10793.
405. Gelaufene Fernauktion
Stich
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
XIX sz.: A hentes temetése (Des Fleischhauers Leichenzug). Színes litográfia, papír. H. Gerhart, Bécs nyomása és kiadása. Üvegezett fa keretben, 17,5×23,5 cm