11820. 405. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Alpakka fedeles cukortartó, jelzett, kopásnyomokkal, tisztításra szorul (belső részének erős szaga van), m: 12 cm, d: 8 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert