13473.
405. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
800 HUF
2,12 EUR, 2,29 USD
1953 Énekek, népdalok és slágerek, kézzel írt, rajzokkal illusztrált füzet, kissé viseltes, sérült, kopott állapotban, egy kijáró lappal. Benne néhány papírlap kézzel írt/gépelt dalszövegekkel + Zeneműkiadó Vállalat Bp. Válogatott dalszövegek füzet, 16 p.