11538.
405. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
28 000 HUF
74,27 EUR, 80,00 USD
Segesdi György (1931- 2021): Proletár nő. Kézzel formázott agyag. Jelzett. Kopott. m: 44 cm