11537. 405. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
30 000 HUF
0 HUF
Verő László (1872-1915): Pipázó juhász. Patinázott gipsz, kopott. m: 52cm (Nagyon ritka gyűjtői darab)
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf