11578.
405. Gelaufene Fernauktion
Uhren
30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
Longines niellós, aranyozott ezüst női alakokkal és tigrissel díszített dupla ezüst fedeles zsebóra. Sérült számlap, szép állapot, jelzett szerkezet és tok (egyező sorszám 2727606) nem jár. d: 50 mm