11060. 405. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 500 HUF
0 HUF
Bodrogkeresztúri kerámia csacsi. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, kis kopásnyomokkal, 11,5x8x11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert