11224. 405. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 000 HUF
0 HUF
2 db Hollóházi porcelán váza egyiken felirat: "A PÁRTMUNKA ELISMERÉSEKÉNT 1980. BHV PÁRTBIZOTTSÁG", kézzel festett, jelzett, kopott, m: 24 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras