11210. 405. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, jelzett, matricás, minimális kopással, m: 20 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert