11357. 405. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF 6,37 EUR, 6,86 USD
0 HUF
Tejes kancsó, kézzel festett porcelán, kopott, halvány jelzéssel, KPM Berlin. XIX. sz. m: 13 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert